Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte využívaním cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Tatra banka

14.12.2017 03:31

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 8.12.2017 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD0,01111,59161,54461,56811,63361,50261,5681
ChorvátskoHRK-0,00187,65647,43027,54337,85637,23037,5433
Česká republikaCZK-0,069025,959025,191025,575026,393024,757025,5750
DánskoDKK-0,00037,55327,33007,44167,67607,20727,4416
JaponskoJPY0,3800134,8200130,8400132,8300138,1400127,5200132,8300
Južná AfrikaZAR0,141316,370915,887116,12900,00000,00000,0000
KanadaCAD0,01961,53851,49311,51581,57511,45651,5158
MaďarskoHUF0,3600319,6800310,2400314,9600328,0300301,8900314,9600
NórskoNOK0,00719,91139,61839,764810,11159,41819,7648
PoľskoPLN0,00294,27874,15234,21554,39044,04064,2155
RumunskoRON-0,00104,70154,56254,63200,00000,00000,0000
RuskoRUB0,105073,368066,380069,87400,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF0,00221,18761,15241,17001,19811,14191,1700
ŠvédskoSEK0,041210,12339,82419,973710,38769,55989,9737
TureckoTRY0,02624,63784,50084,56930,00000,00000,0000
USAUSD-0,00061,19701,15571,17931,21701,14161,1793
Veľká BritániaGBP-0,00110,89400,86760,88080,91350,84810,8808

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.