Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte využívaním cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Tatra banka

26.5.2018 10:15

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 14.2.2018 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD0,01421,60141,55401,57771,64361,51181,5777
ChorvátskoHRK-0,01047,54807,32507,43657,74517,12797,4365
Česká republikaCZK0,031025,772025,010025,391026,204024,578025,3910
DánskoDKK0,00317,56117,33777,44947,68417,21477,4494
JaponskoJPY-0,2300135,0100131,0100133,0100138,3300127,6900133,0100
Južná AfrikaZAR0,212515,017114,573314,79520,00000,00000,0000
KanadaCAD0,01581,58231,53551,55891,61991,49791,5589
MaďarskoHUF0,0800316,7500307,3900312,0700325,0200299,1200312,0700
NórskoNOK0,02049,90659,61379,760110,10669,41369,7601
PoľskoPLN0,00294,23804,11284,17544,34874,00214,1754
RumunskoRON0,00784,73074,59094,66080,00000,00000,0000
RuskoRUB0,541075,161068,003071,58200,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF0,00311,17161,13701,15431,18201,12661,1543
ŠvédskoSEK0,022210,09639,79799,947110,35999,53439,9471
TureckoTRY0,04374,77614,63494,70550,00000,00000,0000
USAUSD0,00911,25381,21061,23531,27481,19581,2353
Veľká BritániaGBP0,00290,90290,87630,88960,92260,85660,8896

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.