Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte využívaním cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Tatra banka

20.9.2017 22:15

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 14.9.2017 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD0,00381,51431,46951,49191,55431,42951,4919
ChorvátskoHRK0,01607,58157,35757,46957,77957,15957,4695
Česká republikaCZK-0,010026,498025,714026,106026,941025,271026,1060
DánskoDKK-0,00027,55167,32847,44007,67447,20567,4400
JaponskoJPY0,4700133,7500129,7900131,7700137,0400126,5000131,7700
Južná AfrikaZAR0,118815,897215,427415,66230,00000,00000,0000
KanadaCAD0,00441,47651,43291,45471,51161,39781,4547
MaďarskoHUF0,9100312,4800303,2400307,8600320,6400295,0800307,8600
NórskoNOK0,02689,54249,26049,40149,73519,06779,4014
PoľskoPLN0,01414,33974,21154,27564,45304,09824,2756
RumunskoRON-0,00034,67054,53254,60150,00000,00000,0000
RuskoRUB0,342072,539065,631069,08500,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF0,00131,16531,13091,14811,17571,12051,1481
ŠvédskoSEK0,01449,69179,40539,54859,94489,15229,5485
TureckoTRY0,00514,17274,04934,11100,00000,00000,0000
USAUSD0,00121,21311,17131,19521,23341,15701,1952
Veľká BritániaGBP0,00060,91490,88790,90140,93480,86800,9014

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.