Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte využívaním cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Tatra banka

23.5.2017 09:00

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 21.4.2017 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD0,00451,45151,40851,43001,48981,37021,4300
ChorvátskoHRK0,00367,56737,34377,45557,76497,14617,4555
Česká republikaCZK0,222027,428026,618027,023027,888026,158027,0230
DánskoDKK-0,00087,54987,32667,43827,67257,20397,4382
JaponskoJPY0,5100119,2000115,6800117,4400122,1400112,7400117,4400
Južná AfrikaZAR-0,052214,384513,959314,17190,00000,00000,0000
KanadaCAD0,01281,47431,43071,45251,50931,39571,4525
MaďarskoHUF0,5000318,5800309,1600313,8700326,9000300,8400313,8700
NórskoNOK0,07079,36709,09029,22869,55628,90109,2286
PoľskoPLN0,01724,32784,19984,26384,44074,08694,2638
RumunskoRON0,00174,60824,47204,54010,00000,00000,0000
RuskoRUB0,364063,665057,601060,63300,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF0,00221,08781,05561,07171,09741,04601,0717
ŠvédskoSEK0,00439,77189,48309,627410,02699,22799,6274
TureckoTRY-0,00553,98383,86603,92490,00000,00000,0000
USAUSD0,00551,09291,05521,07671,11121,04221,0767
Veľká BritániaGBP0,00510,85330,82810,84070,87190,80950,8407

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.