Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte využívaním cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Tatra banka

28.5.2018 07:24

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 24.4.2018 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD0,00161,62711,57911,60311,67011,53611,6031
ChorvátskoHRK0,00537,52697,30457,41577,72357,10797,4157
Česká republikaCZK0,039025,787025,025025,406026,219024,593025,4060
DánskoDKK-0,00027,55937,33597,44767,68227,21307,4476
JaponskoJPY0,1300134,4400130,4600132,4500137,7500127,1500132,4500
Južná AfrikaZAR0,186215,210614,761014,98580,00000,00000,0000
KanadaCAD0,00651,59161,54461,56811,62941,50681,5681
MaďarskoHUF1,0900316,4200307,0600311,7400324,6800298,8000311,7400
NórskoNOK0,00729,76719,47859,62289,96449,28129,6228
PoľskoPLN0,02454,25884,13304,19594,37004,02184,1959
RumunskoRON0,00024,72814,58834,65820,00000,00000,0000
RuskoRUB0,166079,439071,873075,65600,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF-0,00191,21241,17661,19451,22321,16581,1945
ŠvédskoSEK-0,000710,529710,218510,374110,80469,943610,3741
TureckoTRY0,03015,08634,93595,01110,00000,00000,0000
USAUSD-0,00471,24181,19891,22341,26251,18431,2234
Veľká BritániaGBP0,00130,89000,86360,87680,90930,84430,8768

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.