Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte s využívaním cookies.  Prečítajte si informácie o tom, ako sú cookies používané a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Tatra banka

24.6.2018 18:26

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 28.5.2018 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD-0,00561,56641,52021,54331,60781,47881,5433
ChorvátskoHRK-0,00437,50147,27967,39057,69727,08387,3905
Česká republikaCZK-0,029026,164025,390025,777026,602024,952025,7770
DánskoDKK-0,00087,56027,33687,44857,68317,21397,4485
JaponskoJPY-1,0800129,1900125,3700127,2800132,3700122,1900127,2800
Južná AfrikaZAR0,019214,787114,350114,56860,00000,00000,0000
KanadaCAD0,00111,53571,49031,51301,57221,45381,5130
MaďarskoHUF0,1700324,6600315,0600319,8600333,1300306,5900319,8600
NórskoNOK0,01109,63829,35349,49589,83299,15879,4958
PoľskoPLN0,00704,37964,25024,31494,49404,13584,3149
RumunskoRON0,00254,70224,56324,63270,00000,00000,0000
RuskoRUB0,308075,983068,747072,36500,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF-0,00541,17271,13811,15541,18311,12771,1554
ŠvédskoSEK-0,038810,361210,055010,208110,63179,784510,2081
TureckoTRY-0,06405,57985,41485,49730,00000,00000,0000
USAUSD-0,00691,18291,14211,16541,20271,12811,1654
Veľká BritániaGBP-0,00060,88830,86210,87520,90770,84270,8752

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.