Čítačka TB už aj pre Windows Phone

| 13.03.2013

Aplikácia ČítačkaTB pre smartfóny s operačným systémom Windows Phone (verzia 7.1 a vyššia) je prístupná na Windows Marketplace. Ako prví na slovenskom bankovom trhu pre vás prinášame natívnu aplikáciu určenú pre smartfóny s týmto operačným systémom.

Rozhodli sme sa tak reagovať na časté podnety klientov - majiteľov smartfónov s Windows Phone, ako aj na zvyšujúcu sa penetráciu tohto operačného systému na Slovensku i vo svete.

Ďaľšou novinkou je aj podpora entropie pri tvorbe hesla, to znamená - čím komplikovanejšie heslo si zvolíte, tým dlhšie si ho nebudete musieť meniť. Túto novinku už prinášajú aj aktualizované verzie ČítačkyTB pre Android a Java, čoskoro už aj iOS.

V aplikácií Tatra banka vám prinášame uľahčený prístup k účtu. Svoj účet môžete vďaka aplikácií Tatra banka používať súčasne až na štyroch mobilných zariadeniach. Prístup vám bude fungovať na systéme iOS aj na Androide súčasne. Tak môžete mať kľúče (heslá) na 4 zariadeniach a spárovanie jednoducho rozpojiť tlačidlom v Internet bankinguTB.

citacka-1.bmpcitacka-2.bmp

Viac o mobilných aplikáciach Tatra banky.

www.tatrabanka.sk | Dialog: *1100 | Tatra banka a.s.
https://www.tatrabanka.sk/sk/o-banke/novinky-oznamy/citacka-tb-aj-windows-phone/