Tatra banka na IT NOCi

| 31.03.2017

Ako jeden z hlavných partnerov a inovátorov na poli technológií sme sa 29. marca zúčastnili Night of Chances Technology 2017. Na FIIT STU v Mlynskej Doline sme stovkám študentov predviedli, čím sa v Tatra banke odlišujeme a prečo je výzvou stať sa súčasťou nášho tímu.

V Tatra banke hľadáme odlišných a dravých mladých ľudí. Na tomto evente sme mali skvelú príležitosť stretnúť sa so študentmi, ktorých tieto vlastnosti spájajú, mimo typického kancelárskeho prostredia a neformálne s nimi diskutovať na témy, ktoré dnes menia náš svet. My sme im zas na oplátku dali možnosť rozprávať sa face to face s našimi poprednými manažérmi, vďaka čomu mohli získať jedinečný pohľad do zákulisia Tatra banky.

Úvodnú diskusiu otvoril spolu so zástupcami slovenských tech priekopníkov ESETu, Sygicu a Accenture aj CIO Tatra banky Vladimír Matouš:


Technológie sú dobrý sluha, ale zlý pán. Mali by sme sa vyvarovať toho, poviem to tak ľudovo, aby sme z nich nezblbli a nezabudli kriticky myslieť. Je potrebné si uvedomiť, že technológie sa dajú použiť k hocijakému účelu a ľudia, ktorí chcú škodiť iným ľuďom, používajú presne tie isté technológie ako my. A tak k tomu treba pristupovať.“


Všetky highlighty z Night of Chances Technology 2017 nájdete tu
Alebo si môžete pozrieť celý záznam z eventu

Tatra banka na IT NOCi

www.tatrabanka.sk | Dialog: *1100 | Tatra banka a.s.
https://www.tatrabanka.sk/sk/o-banke/novinky-oznamy/tatra-banka-it-noci/