V Tatra banke sa vždy niečo deje

| 17.03.2016

Počas marca prebehol v Tatra banke týždeň komunikácie určený pre zamestnancov ako rozvojová aktivita. Komunikáciu pokladáme v bežnom živote za samozrejmosť. Už menej vnímame fakt, že až 80%  podielom stojí za úspechom alebo neúspechom spolupráce, projetkov, motivácie atď. Našim cieľom bolo poukázať na dôležitosť efektívnej komunikácie, priniesť nové trendy súvisiace s nástupom nových technológii, generácii a stále sa zrýchľujúcim tempom.

Počas týždňa sa mali zamestnanci možnosť zúčastniť ukážok workshopov, moderovaných a panelových diskusií. 43 interných a externých rečníkov a trénerov zdielalo s účastníkmi svoje skúsenosti a nové prístupy.

Inovatívnymi a zároveň edukatívnymi prvkami boli dve aktivity - stand up s Jurajom Tabačekom a Tatra partička s Richardom Stankem a Lukášom Latinákom. Situačne a im vlastným spôsobom stvárnili situácie, ktoré patria v spoločnostiach medzi náročnejšie na komunikovanie ako napríklad komunikáciu zmien a negatívnej spätnej väzby.

O tom, že bol o aktivitu veľký záujem svedčí fakt, že sa jej zúčastnilo vyše 800 zamestnancov z rôznych častí Slovenska, pričom by účasť bola dvojnásobne vyššia, ak by nám to dovolili kapacitné možnosti.


A čo na Týždeň komunikácie hovoria účastníci?

"Podľa môjho názoru je skvelé, že sa takéto aktivity robia a veľmi si vážim príležitosť zúčastniť sa. Je vidieť záujem vedenia firmy na zlepšovaní a napredovaní, čo je dôležité, aby bola firma úspešná. Forma bola zaujímavá, prekvapenie na záver bolo úžasné."

"Pestré zloženie speakrov, rôznorodosť názorov a inšpirácií. Mne osobne nechýbalo nič."

"Výborné, veľmi podnetné a myslím, že aj praktické."

"Páčilo sa mi úplne všetko, nie je nič, čo by mi tam chýbalo. Len tak ďalej, bolo to super ;-) Ďakujem, že som sa mohla zúčastniť."

www.tatrabanka.sk | Dialog: *1100 | Tatra banka a.s.
https://www.tatrabanka.sk/sk/o-banke/novinky-oznamy/v-tatra-banke-vzdy-nieco-deje/