Tlačové správy

Global Finance: Online ponuka produktov Tatra banky je najlepšia na celom svete

10.12.2018

Tatra banka ako prvá banka na Slovensku poskytla 25. mája 2018 klientom možnosť otvoriť si účet cez Tvárovú biometriu. Odvtedy prešlo pol roka a my sme sa pozreli, ako sa nová technológia osvedčila v praxi.

Viac

Volám sa Pepper, som prvý humanoidný robot v pobočke Tatra banky

03.12.2018

Tatra banka od dnešného dňa zamestnáva prvého robota. Pepper je humanoidný robot, ktorého misiou je pomôcť klientom pri vybraných bankových operáciách.

Viac

Poznáme víťaza hackathonu: Kto pomôže chatbotovi od Tatra banky rozprávať?

26.11.2018

V rámci podujatia Fin.techsummit, ktoré sa konalo v Bratislave, vyhlásila Tatra banka hackathon. Slovenskí IT špecialisti tak mali šancu vytvoriť návrh užívateľsky prívetivého rozhrania web-based aplikácie, ktorá bude slúžiť zamestnancom banky na učenie a zdokonaľovanie chatbota. Víťazom podujatia sa stal tím MAGIC z Košíc.

Viac

Na čo míňajú vaše deti peniaze?

12.11.2018

Podľa prieskumu dostáva vreckové až 9 z 10 tínedžerov na Slovensku. Dozvedeli sme sa tiež, aké je priemerné vreckové a na čo ho deti míňajú.

Viac

IT projektom roka je Tvárová biometria

05.10.2018

IT Projektom roka 2018 sa stala Tvárová biometria, ktorú priniesla ako prvá banka na Slovensku Tatra banka v spolupráci so spoločnosťou Softec.

Viac

Tatra banka predstavila nový internet banking s prihlásením cez PIN kód

01.10.2018

Tatra banka priniesla svojim klientom beta verziu nového Internet bankinguTB. Elektronické bankovníctvo štvrtej generácie je postavené na HTML technológii, umožňuje jednoduché prihlásenie pomocou PIN kódu a dostupné je aj pre používateľov tabletov.

Viac

Od októbra sa sprísňujú podmienky v oblasti poskytovania úverov na bývanie

24.09.2018

V júli vstúpili do platnosti nové, prísnejšie podmienky v oblasti poskytovania úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov. Ďalšia vlna sprísňovania nás čaká už o týždeň. Klienti, ktorí chcú využiť výnimky, by sa mali poponáhľať, ich šance totiž klesajú každý kvartál.

Viac

Tatra banka založila laboratórium na vývoj digitálnych riešení

17.09.2018

Tatra banka dnes slávnostne otvorila nový priestor pre vývoj inovatívnych bankových riešení – Elevator Lab powered by Tatra banka. Súčasťou otváracieho ceremoniálu bolo aj predstavenie unikátneho humanoidného robota, ktorý naštartuje svoju kariéru ešte v tomto roku vo vybraných bratislavských pobočkách.

Viac

Tatra banka je najlepšou digitálnou bankou na Slovensku

15.08.2018

Global Finance zostavil rebríček bánk s najlepšími digitálnymi službami za rok 2018. Tatra banka získala prestížne ocenenie Najlepšia digitálna banka na Slovensku.

Viac

Elevator Lab Challenge pozná svojich víťazov

19.07.2018

Po veľmi úspešnej fáze akceleračného programu, do ktorej sa prihlásilo 24 startupov zo 6 krajín, dnes odborná porota vybrala dva najúspešnejšie projekty. Spoločné riešenie od GoodAI a Datatree vyhlásila za najinovatívnejší nápad a v kategórii nápad s najširším uplatnením v rámci celej skupiny Raiffeisen Bank International (RBI) zabodovala spoločnosť PayKey z Izraela.

Viac

Poradíme vám?


www.tatrabanka.sk | Dialog: *1100 | Tatra banka a.s.
https://www.tatrabanka.sk/sk/o-banke/tlacove-spravy/