Tlačové správy

Na čo míňajú vaše deti peniaze?

12.11.2018

Podľa prieskumu dostáva vreckové až 9 z 10 tínedžerov na Slovensku. Dozvedeli sme sa tiež, aké je priemerné vreckové a na čo ho deti míňajú.

Viac

IT projektom roka je Tvárová biometria

05.10.2018

IT Projektom roka 2018 sa stala Tvárová biometria, ktorú priniesla ako prvá banka na Slovensku Tatra banka v spolupráci so spoločnosťou Softec.

Viac

Tatra banka predstavila nový internet banking s prihlásením cez PIN kód

01.10.2018

Tatra banka priniesla svojim klientom beta verziu nového Internet bankinguTB. Elektronické bankovníctvo štvrtej generácie je postavené na HTML technológii, umožňuje jednoduché prihlásenie pomocou PIN kódu a dostupné je aj pre používateľov tabletov.

Viac

Od októbra sa sprísňujú podmienky v oblasti poskytovania úverov na bývanie

24.09.2018

V júli vstúpili do platnosti nové, prísnejšie podmienky v oblasti poskytovania úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov. Ďalšia vlna sprísňovania nás čaká už o týždeň. Klienti, ktorí chcú využiť výnimky, by sa mali poponáhľať, ich šance totiž klesajú každý kvartál.

Viac

Tatra banka založila laboratórium na vývoj digitálnych riešení

17.09.2018

Tatra banka dnes slávnostne otvorila nový priestor pre vývoj inovatívnych bankových riešení – Elevator Lab powered by Tatra banka. Súčasťou otváracieho ceremoniálu bolo aj predstavenie unikátneho humanoidného robota, ktorý naštartuje svoju kariéru ešte v tomto roku vo vybraných bratislavských pobočkách.

Viac

Tatra banka je najlepšou digitálnou bankou na Slovensku

15.08.2018

Global Finance zostavil rebríček bánk s najlepšími digitálnymi službami za rok 2018. Tatra banka získala prestížne ocenenie Najlepšia digitálna banka na Slovensku.

Viac

Elevator Lab Challenge pozná svojich víťazov

19.07.2018

Po veľmi úspešnej fáze akceleračného programu, do ktorej sa prihlásilo 24 startupov zo 6 krajín, dnes odborná porota vybrala dva najúspešnejšie projekty. Spoločné riešenie od GoodAI a Datatree vyhlásila za najinovatívnejší nápad a v kategórii nápad s najširším uplatnením v rámci celej skupiny Raiffeisen Bank International (RBI) zabodovala spoločnosť PayKey z Izraela.

Viac

Euromoney Awards for Excellence: RBI ocenená za celosvetovo najlepšiu bankovú transformáciu

13.07.2018

Renomovaný finančný časopis Euromoney ocenil RBI za jej úspešný transformačný program. Tatra banka a dcérske banky v Albánsku, Bielorusku, Bosne a Hercegovine, Kosove, Srbsku a na Ukrajine získali v jednotlivých krajinách titul „Najlepšia banka“.

Viac

Novým členom predstavenstva sa stal Martin Kubík

02.07.2018

Od 1. júla sa novým členom predstavenstva Tatra banky stal Martin Kubík, ktorý prevzal zodpovednosť za oblasť prevádzky a rozvoja IT prostredia.

Viac

Nový web Tatra banky

27.06.2018

Potreby a správanie používateľov v online prostredí sa za posledné roky výrazne zmenili. Tatra banka ako líder v inováciách chce klientom neustále prinášať výnimočný užívateľský zážitok, a preto sa rozhodla svoju webovú stránku posunúť vpred a redizajnovať ju.

Viac

Poradíme vám?


www.tatrabanka.sk | Dialog: *1100 | Tatra banka a.s.
https://www.tatrabanka.sk/sk/o-banke/tlacove-spravy/