Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte využívaním cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Tatra banka

27.9.2016 08:57

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 27.9.2016 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD0,00411,49571,45151,47361,53521,41201,4736
ChorvátskoHRK0,00407,61617,39097,50357,81497,19217,5035
Česká republikaCZK-0,010027,429026,619027,024027,889026,159027,0240
DánskoDKK-0,00227,56527,34167,45347,68827,21867,4534
JaponskoJPY-0,1900114,7100111,3100113,0100117,5300108,4900113,0100
Južná AfrikaZAR0,037815,604915,143715,37430,00000,00000,0000
KanadaCAD0,00861,50431,45991,48211,54011,42411,4821
MaďarskoHUF1,3300311,3200302,1200306,7200319,4500293,9900306,7200
NórskoNOK0,02109,27008,99609,13309,45728,80889,1330
PoľskoPLN0,00744,36304,23404,29854,47694,12014,2985
RumunskoRON0,00314,51764,38404,45080,00000,00000,0000
RuskoRUB0,271075,336068,162071,74900,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF0,00021,10641,07361,09001,11621,06381,0900
ŠvédskoSEK0,02069,75849,47009,614210,01329,21529,6142
TureckoTRY0,04243,40163,30103,35130,00000,00000,0000
USAUSD0,00401,14241,10301,12551,16151,08951,1255
Veľká BritániaGBP0,00280,88220,85620,86920,90140,83700,8692

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.