Tatra banka

4.9.2015 16:24

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 7.9.2015 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD0,01791,62321,58161,60241,66621,53861,6024
ChorvátskoHRK-0,00207,65687,46027,55857,85717,25997,5585
Česká republikaCZK-0,004027,376026,674027,025027,836026,214027,0250
DánskoDKK0,00027,55847,36447,46147,68157,24137,4614
JaponskoJPY-0,9300134,2700130,8300132,5500137,5900127,5100132,5500
Južná AfrikaZAR0,143115,462315,065515,26390,00000,00000,0000
KanadaCAD0,00281,49331,45491,47411,52881,41941,4741
MaďarskoHUF1,6900318,1100309,9500314,0300326,4300301,6300314,0300
NórskoNOK0,00889,36239,12219,24229,55188,93269,2422
PoľskoPLN0,01374,27914,16934,22424,39114,05734,2242
RumunskoRON0,00494,48614,37094,42850,00000,00000,0000
RuskoRUB0,711078,904071,390075,14700,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF0,00031,09851,07031,08441,10831,06051,0844
ŠvédskoSEK0,03089,54009,29529,41769,78969,04569,4176
TureckoTRY0,02683,37233,28573,32900,00000,00000,0000
USAUSD-0,00121,12661,09211,11211,14551,07871,1121
Veľká BritániaGBP0,00270,74100,72200,73150,75720,70580,7315

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.