Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte využívaním cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Tatra banka

5.5.2016 06:45

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 5.5.2016 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD0,00121,55881,51881,53881,60001,47761,5388
ChorvátskoHRK0,00357,61327,41787,51557,81247,21867,5155
Česká republikaCZK-0,004027,384026,682027,033027,844026,222027,0330
DánskoDKK-0,00177,53767,34427,44097,66047,22147,4409
JaponskoJPY0,2900124,3200121,1200122,7200127,3800118,0600122,7200
Južná AfrikaZAR0,379017,379416,933417,15640,00000,00000,0000
KanadaCAD0,01501,49321,45481,47401,52871,41931,4740
MaďarskoHUF0,8000316,6900308,5700312,6300324,9800300,2800312,6300
NórskoNOK0,01749,45229,20969,33099,64359,01839,3309
PoľskoPLN0,00904,45494,34054,39774,57144,22404,3977
RumunskoRON0,00604,55294,43614,49450,00000,00000,0000
RuskoRUB-0,738079,734072,140075,93700,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF0,00271,11431,08571,10001,12421,07581,1000
ŠvédskoSEK0,04619,38229,14149,26189,62768,89609,2618
TureckoTRY0,03943,35453,26853,31150,00000,00000,0000
USAUSD-0,00451,16591,13021,15091,18541,11641,1509
Veľká BritániaGBP0,00270,80390,78330,79360,82150,76570,7936

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.