Tatra academy v

Do sveta, ktorý ponúka nekonečno možností, sme zasadili ten náš. Navštív pobočku Tatra banky v Metaverse.
Unikátny projekt, prvý svojho druhu v Európe. Poď objaviť všetko, čo ti ponúka, a zaži úplne nový digitálny svet.

OBJAVUJ DECENTRALAND

Objav úplne nové miesto

Preskúmaj krajinu, ktorú vlastnia bežní ľudia a tvoria spolu miesto ako žiadne iné. Nájdeš tam nové scenérie od vesmírneho dobrodružstva cez stredoveký žalár až po celé dediny vytvorené členmi komunity.

V Decentralande si môžeš dokonca vytvoriť vlastný event a pozvať naň nielen kamarátov. Stretni sa s ľuďmi z celého sveta. Navštív zaujímavé eventy, hraj hry, nakupuj pozemky a stavaj vlastné budovy, vytváraj vlastné scény či umelecké diela.

Navštív prvú európsku banku v Metaverse

A nie je to len taká obyčajná pobočka. Pripravili sme tam pre teba prvý koncert slovenského rappera v Metaverse, pokračovanie Quick Questions aj výstavu mladých talentov. Všetko nájdeš na jednom mieste. Na prízemí ťa čaká najmodernejšia pobočka Tatra banky, na druhom poschodí galéria a na treťom chill zóna. Zaži to.

Decentraland sa stále ešte vyvíja, takže zatiaľ sa doň dostaneš len cez desktop.

Úplne jednoducho, stačí klik SEM. Decentraland sa stále ešte vyvíja, takže zatiaľ sa tam dostaneš len cez desktop.

Registrovať sa nemusíš, stačí, ak si na play.decentraland.org vyberieš možnosť „Play as a guest“. Vytvor si svojho avatara a objavuj.

Decentraland sa stále ešte vyvíja, takže zatiaľ sa môžeš prihlásiť len cez desktop.

Len jednoducho klikni sem. Alebo priamo v Decentralande klikni na mapku vľavo hore, skoč na súradnice 35,-96 a si pred našou pobočkou.

Daj follow Bejby Blue a neujde ti nič!