Kalkulačka pre Americkú hypotékuTB

Peniaze z úveru použite na to, čo práve potrebujete, bez nutnosti dokladovania účelu ich použitia. Úver je zabezpečený záložným právom k nehnuteľnosti.

Požadovaný úver

i
i

Ponuka

Doba fixácie * Úroková sadzba od Mesačná splátka od

Reprezentatívny príklad:
Pri úvere  EUR s úrokovou sadzbou  % p. a., lehotou splatnosti v mesiacoch/počte splátok a s jednorazovým poplatkom za úver vo výške  EUR , jednorazovým poplatkom za ohodnotenie nehnuteľnosti vo výške  EUR , jednorazovým poplatkom za kataster  EUR a mesačným poistným za poistenie nehnuteľnosti vo výške  EUR predstavuje ročná percentuálna miera nákladov  % pri mesačnej splátke úveru  EUR. Celková suma, ktorú klient uhradí, predstavuje  EUR, pričom pri výpočte úrokov sa vychádza z predpokladu, že všetky mesiace v roku majú 30 dní a kalendárny rok má 360 dní.

Potrebujete poradiť s americkou hypotékou?
Nechajte nám telefónne číslo, zavoláme vám.

Ponuka pre vás

Výška úveru Úroková sadzba Mesačná splátka Získajte podrobnejšie informácie

* Doba fixácie je obdobie počas ktorého banka nezmení jednostranne výšku úrokovej sadzby. V prípade záujmu o fixáciu úrokovej sadzby na celú dobu splatnosti úveru, môžete získať viac informácií na pobočke Tatra banky, alebo kontaktujte DIALOG Live *1100.

Tento výpočet má len informatívny charakter, výška poplatkov za ohodnotenie nehnuteľnosti, katastrálne konanie a výška poistného bola určená z dostupných údajov ako klientmi najčastejšie volená možnosť.

Poradíme vám?


www.tatrabanka.sk | Dialog: *1100 | Tatra banka a.s.
https://www.tatrabanka.sk/sk/personal/uvery/kalkulacka-americka-hypoteka/