1. Personal
  2. /
  3. Úvery
  4. /
  5. Kalkulačka pre Refinančnú hypotékuTB

Kalkulačka pre Refinančnú hypotékuTB

Peniaze z úveru použijete na splatenie existujúcich úverov pričom aspoň jeden z existujúcich úverov musí byť hypotekárny. Môžete získať nižší úrok, nižšiu splátku, aj peniaze navyše.

Získajte úrokovú sadzbu od 4,29 % p. a. pri 5-ročnej fixácii s Programom odmeňovaniaTB Hypotéka a 100 % zľavu z poplatku za úver*.
Vymeňte práve teraz svoju starú hypotéku a využite refinancovanie hypotéky od Tatra banky.

*Zľava z poplatku za úver sa netýka jeho časti za ohodnotenie bytu alebo nehnuteľnosti a za doručenie návrhu na vklad zmluvy o záložnom práve k nehnuteľnosti na príslušný okresný úrad.
Refinančná hypotéka je dostupná až do 100 % hodnoty zabezpečenia, pokiaľ výška nového úveru neprekročí limit určený regulátorom.

Existujúce úvery

i
i

Nový úver

Ponuka

Doba fixácie * Úroková sadzba od Mesačná splátka od

Reprezentatívny príklad:
Výpočet je realizovaný za predpokladu, že sa refinancujú hypotekárne úvery. Pri úvere  EUR s úrokovou sadzbou  % p. a., dobou splatnosti v mesiacoch/počte splátok (lehota splatnosti je kratšia ako požadovaná z dôvodu, že pre výpočet RPMN bol použitý dodatočný zákonný predpoklad) a s jednorazovým poplatkom za úver vo výške  EUR, jednorazovým poplatkom za ohodnotenie nehnuteľnosti vo výške  EUR, jednorazovým poplatkom za kataster  EUR, mesačným poistným za poistenie splácania hypotéky vo výške  EUR, mesačným poplatkom za Účet pre modrú planétuTB vo výške  EUR a ročným poistným za poistenie nehnuteľnosti vo výške  EUR predstavuje ročná percentuálna miera nákladov  % pri mesačnej splátke úveru  EUR (výška poslednej splátky úveru je  EUR). Celková suma, ktorú klient uhradí, predstavuje  EUR, pričom pri výpočte úrokov sa vychádza z predpokladu, že všetky mesiace v roku majú 30 dní a kalendárny rok má 360 dní.

Potrebujete poradiť s refinančnou hypotékou?
Nechajte nám telefónne číslo, zavoláme vám.

 

* Doba fixácie je obdobie počas ktorého banka nezmení jednostranne výšku úrokovej sadzby. V prípade záujmu o fixáciu úrokovej sadzby na celú dobu splatnosti úveru, kontaktujte DIALOG Live *1100

Tento výpočet má len informatívny charakter.

Ponuka pre vás

Výška úveru Úroková sadzba Mesačná splátka Mám záujem

* Doba fixácie je obdobie počas ktorého banka nezmení jednostranne výšku úrokovej sadzby. V prípade záujmu o fixáciu úrokovej sadzby na celú dobu splatnosti úveru, kontaktujte DIALOG Live *1100

Tento výpočet má len informatívny charakter.

www.tatrabanka.sk | Dialog: *1100 | Tatra banka a.s.
https://www.tatrabanka.sk/sk/personal/uvery/kalkulacka-refinancna-hypoteka/