Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte s využívaním cookies.  Prečítajte si informácie o tom, ako sú cookies používané a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Tatra banka

24.6.2018 18:42

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 4.6.2018 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD0,01051,57131,52491,54811,61281,48341,5481
ChorvátskoHRK-0,00547,49317,27177,38247,68887,07607,3824
Česká republikaCZK0,010026,193025,419025,806026,632024,980025,8060
DánskoDKK-0,00027,55517,33177,44347,67797,20897,4434
JaponskoJPY1,3400129,9600126,1200128,0400133,1600122,9200128,0400
Južná AfrikaZAR0,036814,968314,525914,74710,00000,00000,0000
KanadaCAD0,00721,53641,49101,51371,57291,45451,5137
MaďarskoHUF0,9700324,6300315,0300319,8300333,1000306,5600319,8300
NórskoNOK0,00479,68289,39669,53979,87849,20109,5397
PoľskoPLN0,00114,37554,24614,31084,48974,13194,3108
RumunskoRON0,01144,73224,59244,66230,00000,00000,0000
RuskoRUB-0,046076,105068,857072,48100,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF0,00631,17381,13921,15651,18431,12871,1565
ŠvédskoSEK0,042710,458010,148810,303410,73109,875810,3034
TureckoTRY0,07305,42965,26925,34940,00000,00000,0000
USAUSD0,00191,18571,14481,16821,20561,13081,1682
Veľká BritániaGBP-0,00150,88920,86300,87610,90860,84360,8761

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.