Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte s využívaním cookies.  Prečítajte si informácie o tom, ako sú cookies používané a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Tatra banka

24.6.2018 18:49

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 12.6.2018 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD-0,00021,57391,52731,55061,61541,48581,5506
ChorvátskoHRK-0,00437,48977,26837,37907,68527,07287,3790
Česká republikaCZK-0,109026,059025,289025,674026,496024,852025,6740
DánskoDKK0,00167,56097,33757,44927,68387,21467,4492
JaponskoJPY0,7600131,5700127,6900129,6300134,8200124,4400129,6300
Južná AfrikaZAR0,181715,745315,279915,51260,00000,00000,0000
KanadaCAD0,00771,55821,51221,53521,59521,47521,5352
MaďarskoHUF1,9400326,3800316,7400321,5600334,9000308,2200321,5600
NórskoNOK0,00619,64759,36239,50499,84239,16759,5049
PoľskoPLN-0,00784,33184,20384,26784,44494,09074,2678
RumunskoRON-0,00254,72934,58954,65940,00000,00000,0000
RuskoRUB0,564077,564070,176073,87000,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF0,00151,17961,14481,16221,19011,13431,1622
ŠvédskoSEK-0,028810,399110,091710,245410,67069,820210,2454
TureckoTRY0,05405,41175,25175,33170,00000,00000,0000
USAUSD0,00311,19761,15631,17991,21771,14211,1799
Veľká BritániaGBP0,00260,89490,86850,88170,91440,84900,8817

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.