Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte využívaním cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Tatra banka

20.4.2018 18:31

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 23.4.2018 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD0,00911,62551,57751,60151,66841,53461,6015
ChorvátskoHRK-0,00277,52167,29927,41047,71797,10297,4104
Česká republikaCZK0,041025,748024,986025,367026,179024,555025,3670
DánskoDKK0,00027,55957,33617,44787,68247,21327,4478
JaponskoJPY-0,5800134,3000130,3400132,3200137,6100127,0300132,3200
Južná AfrikaZAR0,009615,021614,577614,79960,00000,00000,0000
KanadaCAD0,00061,58501,53821,56161,62271,50051,5616
MaďarskoHUF0,3800315,3100305,9900310,6500323,5400297,7600310,6500
NórskoNOK0,02679,75989,47149,61569,95709,27429,6156
PoľskoPLN0,00504,23404,10884,17144,34453,99834,1714
RumunskoRON0,00004,72794,58814,65800,00000,00000,0000
RuskoRUB0,050079,265071,715075,49000,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF-0,00091,21431,17851,19641,22511,16771,1964
ŠvédskoSEK-0,005610,530410,219210,374810,80549,944210,3748
TureckoTRY-0,01265,05574,90634,98100,00000,00000,0000
USAUSD-0,00991,24651,20351,22811,26741,18881,2281
Veľká BritániaGBP0,00570,88860,86240,87550,90800,84300,8755

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.