Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte využívaním cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Tatra banka

23.1.2018 02:55

Kurzový lístok

Aktuálne kurzy cudzích mien zistíte kedykoľvek
a kdekoľvek cez mobilnú aplikáciu Tatra banka

Viac

Vyberte dátum

Kurzový lístok platný od 23.1.2018 od 00:00

Krajina Kód   Devíza nákup Devíza predaj Devíza stred Valuta nákup Valuta predaj Valuta stred
AustráliaAUD-0,00101,55091,50511,52801,59191,46411,5280
ChorvátskoHRK0,00107,54707,32407,43557,74417,12697,4355
Česká republikaCZK-0,012025,769025,007025,388026,200024,576025,3880
DánskoDKK0,00007,55567,33227,44397,67847,20947,4439
JaponskoJPY0,2000137,7100133,6300135,6700141,1000130,2400135,6700
Južná AfrikaZAR-0,074115,060314,615114,83770,00000,00000,0000
KanadaCAD0,00211,54741,50161,52451,58411,46491,5245
MaďarskoHUF0,2700314,0600304,7800309,4200322,2600296,5800309,4200
NórskoNOK0,02129,78139,49219,63679,97889,29469,6367
PoľskoPLN0,00164,23234,10734,16984,34283,99684,1698
RumunskoRON0,00684,73714,59714,66710,00000,00000,0000
RuskoRUB0,056072,768065,838069,30300,00000,00000,0000
ŠvajčiarskoCHF0,00141,19461,15921,17691,20511,14871,1769
ŠvédskoSEK0,00489,98409,68909,836510,24479,42839,8365
TureckoTRY-0,00734,71104,57184,64140,00000,00000,0000
USAUSD0,00011,24251,19961,22411,26331,18491,2241
Veľká BritániaGBP-0,00300,89240,86600,87920,91180,84660,8792

UPOZORNENIE: Tento kurzový lístok platí pre uvedený dátum pre konverzie v objeme maximálne do ekvivalentu 30 000,00 EUR.
Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR.
Indikácia vyjadruje nárast / pokles kurzu EUR vo vzťahu k cudzej mene v porovnaní s kurzom z predchádzajúceho pracovného dňa.

Tatra banka si vyhradzuje právo na zmenu kurzového lístka kedykoľvek počas trvania jeho platnosti.